Billedsamling fra Gymnaestrada i Helsingfors 2015 klik på linket her


Navn Adresse PostNr By Fødselsdag Telefon Mobil Tlf.Arb. Email
Anni V. Hansen Skyttevænget 23 6800 Varde 27-feb-1969   25362025   annivhansen1@gmail.com
Diana Damsted Nyborg 41 5750 Ringe 2-dec-1948   2288 6022   d.d@outlook.dk
Ellen M. Rasmussen Høllundvej  17 7100 Vejle 17-apr-1945 7586 5675 eras200@yahoo.dk
Else Marie Gravesen Vesterbyvej 20, St. Darum 6740 Bramming 06-oct-19??   2990 9189   emgprivat@gmail.com
Esther L. Højen Frueløkke  39 6200 Aabenraa 7-feb-1951 7462 4456 2396 8865   olehojen@gmail.com
Gunhild Andersen Solsiden  28 5474 Veflinge 17-aug-1951   61708519   gke@veflingenet.dk
Gunhild Bloch Kaj Lykkes Alle 11 6740 Bramming 26-apr-1950 7510 2182 5133 9244   gunhild.bloch@brammingnet.dk
Inger Marie Ditlevsen Juulsvej  10 6800 Varde 8-feb-1960 2972 4492 inger.marie.ditlevsen@gmail.com
Linda Meier Østerkobbel 148 6400 Sønderborg 9-jun-1952   2330 7695 lindameier93@hotmail.com
Lissi Møller Paghs Allé 29 7400 Herning 3-nov-1945   23470966   muggehund@gmail.com
Sonja Klausen Egevej 2 5500 Middelfart 24-jul-1944 3215 0402 5121 7788   sonja.klausen@gmail.com
Sonni Løvendahl Skøn Valborgs Vej 16 7100 Vejle 23-sep-1954   2178 1701   sonni.alsted.lovendahl@gmail.com
Synnøve B. Mortensen Lupinvænget  5 6840 Oksbøl 2-jan-1944 7527 1644 2292 2926 synnoeveboetker@yahoo.dk
Vibeke Boje Fabricius Bjerre Assensvej 28 5500 Middelfart 10-okt-1960 2066 0839 fabriciusbjerre@hotmail.com
                 
Claus Jørgen Nielsen Teglvej 1 6740 Bramming 31-maj-1964   5150 5056 clausjorgennielsen@gmail.com
Ferdinand Andreassen Bovrup Kirkevej 66 6200 Aabenraa 13-okt-1947 7468 0550 2443 9753 faml@mail.dk
Henrik Eriksen Syrenvej 6 6740 Bramming 27-dec-1958   5252 8282   hgeriksen@webspeed.dk
Henrik Iskov Hamisgårdvej 5E 6500 Vojens 28-jul-1967 7450 7021 2210 4250   hi@tbs.dk
Henrik Klausen Ribevej 3 6740 Bramming 11-nov-1964   2256 0606   lillemurer06@gmail.com
Jens Peder Hansen Ansagervej 6 7200 Grindsted 17-mar-1964   4037 2376   jphmink@gmail.com
Kim Hahn Spurvevej 6 6500 Vojens 22-jul-1954 7459 0769 2622 0769   kimhahn1@gmail.com
Knud Erik H. Andersen Solsiden  28 5474 Veflinge 21-aug-1949   2020 0766 6483 1409 gke@veflingenet.dk
Niels Nielsen Nørremark  20 6400 Sønderborg 20-sep-1947 7442 8251 2146 0581   nini6400@gmail.com
Ole Højen Frueløkke  39 6200 Aabenraa 18-maj-1951 7462 4456 2449 2265 7924 2362 olehojen@gmail.com
Thomas Kirchhoff Østerkobbel 148 6400 Sønderborg 12-feb-1957   7177 5290   tkirchhoff@mail.dk
                 
                 
                 
Seniorer og tidligere gymnaster
Ina Krarup Nielsen Knorregade 26 5500 Middelfart 17-dec-1953 5123 0517   inakrarupnielsen@gmail.com
Michael Andersen Knorregade 26 5500 Middelfart 10-feb-1955 3031 7205 michael.flyver@gmail.com
Anette Spangsberg Clemensen Sdr. Villavej 33 7100 Vejle 2-okt-1960   2679 0041   anette@blesstheday.dk
Svend Axelgaard Debelvej 4 6753 Agerbæk 27-nov-1951 7519 6884 5115 9373   axgaard@gmail.com
Egon K. Bæk()       19-mar-1945      
Jette Mathisen (Pedersen) Thurøgade 53 5000 Odense 21-mar-1945 28606825 landsend@live.dk
Flemming Jacobsen H.P.Simonsens Allè 7 5250 Odense SV 4-jun-1952 6617 4177 Rugholm1@privat.dk
Sonja Jakobsen H.P.SimonsensAllè7 5250 Odense SV 13-sep-1955 6617 4177 2148 3627   sbj@amu-fyn.dk
Carl Madsen Løkkegravene 22 5270 Odense N 6-aug-1955 6618 7665 5042 9866 6382 2240 carlmadsen55@gmail.com
Mette Larsen Løkkegravene 22 5270 Odense N 8-apr-1958 6618 7665 2679 6804   mettelarsen580@gmail.com
Helge Iversen Vindebjergvej 14a 5463 Harndrup 22-sep-1938 6488 1162 2299 3556 gfhelgeiversen@mail.dk
Henning Karlby Rylevej 8 5464 Brenderup 1-aug-1943 6444 2808 2993 2808   karlby@privat.dk
Martin Thomsen Svinøvej 10,Gamborg 5500 Middelfart 15-jun-1955 6440 3557 2066 3955   martinsommerthomsen@live.dk
Aase Pedersen Allestedgårdsvej 38 5672 Broby 23-jul-1943 6269 1467 3070 9367   lindevang@mail.tele.dk
Bent Pedersen Allestedgårdsvej 38 5672 Broby 10-dec-1937 6269 1467 4010 9367   lindevang@mail.tele.dk
Lars Liengård Kildevangen  16 5750 Ringe 26-jun-1939 6262 2541 2441 3341 violiengaard@midtfyn.net
Else Bak Jensen Kirsebærhaven 6 5792 årslev 20-feb-1947 2538 7947 E.B.Jensen@mail.tele.dk
Niels Østergaard Allèen 6 5883 Oure 22-jun-1945 6228 1437 2947 9648   hnsortebro@gmail.com
Karen Bollesen Starup Højvænge 10 6100 Haderslev 18-dec-1944 7452 0455 2234 3665 bollesen@webspeed.dk
Mogens Bollesen Starup Højvænge  10 6100 Haderslev 22-aug-1942 7452 0455 5047 5188 bollesen@webspeed.dk
Finn Noesgaard Solsikkevej 11 6100 Haderslev 10-sep-1962 4064 1550   noesgaard@sport.dk
Kim Warncke Andersen Djernæs Strandvej 21 6100 Haderslev 8-dec-1960 74575955 2016 5351 warnckeandersen@gmail.com
Peder Ringg. Jessen Mølleparken  86 6240 Løgum-kloster 13-jan-1947 2444 6154 pringgaardjessen@stofanet.dk
Lene Nielsen Sundvænget 3 6320 Egernsund 2-okt-1958 7465 3110 2369 4675 lenelundnielsen11@gmail.com
Klaus L. Brose Dybbølsten 3 6400 Sønderborg 20-aug-1966   2215 2007 lunddalbrose@hotmail.dk
Hanne Schmidt Lambjergvej 6 6470 Sydals 18-feb-1963 7441 6646 4052 6070   hfs@dlgtele.dk
Anne Birthe Troelsen Hyldevænget 4 6870 ølgod 14-nov-1944 7524 4634 60495475 abtroelsen@gmail.com
Knud Juul Troelsen Hyldevænget 4 6870 ølgod 7-sep-1941 7524 4634 2144 5612 abtroelsen@gmail.com
Anne-Mette Strebel Mejlvangvej  22 6870 ølgod 12-nov-1950 7524 5133 2033 7584 ajstrebel@bbsyd.dk
Jørgen Peder Strebel Mejlvangvej   22 6870 ølgod 21-aug-1949 7524 5133 2033 7584 ajstrebel@bbsyd.dk
Peder Dahl Jensen ()       13-apr-1944  
Finn Brunebjerg Nørre Allè  2 7200 Grindsted 13-mar-1943 7532 1782 4013 1782 finn@brunebjerg.dk
Rita Jacobsen Egebjerg Landevej 39 7200 Grindsted 3-mar-1943 7533 9314 6179 9314 rbnord2013@gmail.com
Bent Nordgaard Jac. Egebjerg Landev. 39 7200 Grindsted 14-jun-1944 7533 9314 4058 1393 rbnord2013@gmail.com
Nicolaj Nielsen Kollundvej 70 7400 Herning 14-okt-1948 9721 7582 2673 3095 vnnielsen.nielsen@gmail.com
Vita Nielsen Kollundvej 70 7400 Herning 11-feb-1948 9721 7582 2620 7499 vnnielsen.nielsen@gmail.com
Magda Bøgedal Rørsangervej 8a, Timring 7480 Vildbjerg 7-apr-1942 7454 1461 2122 6750 magdaboegedal@gmail.com
Hans Bøgedal Rørsangervej 8a, Timring 7480 Vildbjerg 7-apr-1942 7454 1461 2122 6750 magdaboegedal@gmail.com
Merete Højbjerg Laubsvej  37 7500 Holstebro 14-sep-1941 9742 4032 6118 4231 stiager@webspeed.dk
Torben Stiager Laubsvej  37 7500 Holstebro 9-dec-1948 9742 4032 2093 4032 stiager@webspeed.dk
Niels Ch. Frederiksen Bosnien 26-aug-1952 nielsoldeagle.frederiksen@gmail.com
Marianne Sjøberg Mogensensvej 5000 Odense C         flyv.farmer@gmail.com
Lise Barkholt Håndværkervangen 4 5792 Årslev         cb@fynren.dk
Bodil Mortensen Svendborgvej 56 5750 Ringe   24612980 40172480   bodil.m@5750.dk
Karin Klinge Dæmningen 10A, 2. th. 7100 Vejle     30263789   ksklinge@gmail.com
Carl Egon Jørgensen           20140630   cej@zet.dk
Jens Jørgen Nielsen Vestergade 34 6070 Christiansfeld         anegrethe@christiansfeld.dk ??
Frode Lauridsen Rønrøgel 33, Nordenskov 6800 Varde         fr.lauridsen@gmail.com
Erling Christensen Munkeparken 68 6240 Løgumkloster         erlingdans@mail.dk
Sonja Mylliin Lykkevænget 6 6400 Sønderborg     27195391   smylliin@dyb-net.dk
Ketty Askov Spangsbjerggade 1, th 6700 Esbjerg         ketty.askov@gmail.com
Flemming Jacobsen HP Simonsensalle 7 5250 Odense          
Hanne Griberg Lindbjerg 70 6200 Åbenrå         hgriberg@gmail.com
Lars Diernæs Juelsmindevej 28 5463 Harndrup     20204936    
Ane Sandal Fuglebakken 116 5210 Odense V     51510335   ane.sandal@gmail.com
Hans Nyholm Løgeskov 59 5771 Stenstrup     20281875   info@lungmosegaard.dk
Peder Lund Nielsen Gl. Færgevej 87 6300 Gråsten         arb.pbn@aabenraa.dk
Astrid Østergaard Sølykke 22 6600 Vejen     53280888   AstridFlemming@gmail.com
Flemming Østergaard Sølykke 22 6600 Vejen     53280888   AstridFlemming@gmail.com
Lars Hvelplund Kjeldbjerg 7, Vittrup 6650 Brørup         bodilrjensen@hotmail.com
Jutta Bay Degnemosen 6, Tåsinge 5700 Svendborg     30491130   juttabay@privat.dk
Bodil Hirt Grindsted Landevej 73, Eg 7200 Varde     27130066   bho@fliid.dk
Jørgen Bech Nielsen Bogensevej 60, Holse St. 5464 Brederup Fyn          
Finn Radoor Steveltvej 29 6100 Haderslev         stevelt@bbsyd.dk
Helle Rohde Langsigparken 14 6740 Bramming     23345708   H.rohde@gmail.com
Leif Petersen Bøelvej 7 6690 Gørding          
Lone Holm-Tygesen Ærøvej 123 6100 Haderslev         info@adventureholidays.dk Fryd@post1dknet.dk
Ole Fryd Jensen Ærøvej 123 6100 Haderslev         Fryd@post1dknet.dk info@adventureholidays.dk
Gudrun Gjesing Tyrsvej 12 6100 Haderslev         gudrun@gjesing.one
Knud Faurby Andersen ()       11-maj-1935        
Jens Christian Gjesing Tyrsvej 12 6100 Haderslev         gudrun@gjesing.one
                 
GYS-konto til kontingent og tøj Reg. nr. 3445 Kontonr. 0515603492  
Gavekasse   Reg. nr. 3445 Kontonr. 4630234069  
Billedsamling fra Helsingfors          
1. opvisning hent dem her 611 MB 313 billeder  
2. opvisning hent dem her 412 MB 209 billeder  
Billederne er komprimeret (pakket) som zip-filer, når I har hentet filerne hjem på jeres egen computer, klikker I på filerne inde i Stifinder, hvorved billederne pakkes ud.
Hent gruppefoto med blå T-shirts her      
Hent gruppefoto med opvisningstøj her (fra Kim)      
Hent gruppefoto med opvisningstøj her (fra Henning 1)      
Hent gruppefoto med opvisningstøj her (fra Henning 2)